Güvenlik Hizmetleri

İnternational Güvenlik Hizmetleri sizlerin daha güvenli bir ortamda faaliyetlerini yürütebilmesi için profesyonel özel güvenlik hizmeti sunmaktadır. 24 saat boyunca vardiyalı olarak görev başında olan güvenlik ekibimiz, görev yaptıkları alanları korurken sizlerin güvenini sağlıyor.

Özel Güvenlik Hizmetleri denince akla gelen siteler, alışveriş merkezleri, elektronik mağazalar, otoparklar, fabrikalar ve aklınıza gelebilecek tüm güvenlik gerektiren noktalarda, güvenlik ekipleri ve kamera sistemleri ile projelerimizi korumaktayız.

Özel Güvenlik Hizmetleri ve Gözetim

Güvenlik sağlanacak yerlerde,  güvenlik açığı vermemek için özel güvenlik hizmetleri gerekir. Sizlere oluşturacağımız güvenlik hizmeti ekibimiz, sevdikleriniz ve değer verdiğiniz her şeyi olası tehlikelerden uzak tutmaya çalışırlar. Bu amaç güvenlik hizmetlerinin ana unsurudur.

Özel Güvenlik Hizmetleri

Ziyaretçi Kayıtları ve Yönlendirme

Güvenlik ekibimiz, sizlere gelen misafirlerin, kayıtlarını yaptıktan sonra yönlendirme yapacaklardır. Ziyaretçi kayıtları ve yönlendirmenin temel amacı güvenliğinizin daha hassasiyetli olmasındandır. Sizlere gelen misafirlerin kayıtları alındıktan sonra ve onay vermeniz durumunda misafirlerinizi sizlere yönlendirme yaparak daha güvenli bir giriş çıkış sağlanabilmektedir.

Güvenlik Hizmeti

Güvenlik Odası

Bünyenizde bulunan CCTV Kamera sisteminin kullanılması ve güvenlik yapılacak bölgenin daha iyi korunabilmesi amacıyla kaliteli, profesyonel ve sağlıklı güvenlik hizmeti verilmektedir. Güvenlik ekibimiz, 7/24 firmanızın güvenliğini sağlamak amacıyla güvenlik sistem ve ekipmanları ile güvenliğinizi sağlamaktadır.