Özel Güvenlik Danışmanlığı

Özel güvenlik danışmanlığı hizmetleri ile kurumunuzun risk analizi değerlendirilmektedir. Kurumunuzun risk analizi yapıldıktan sonra ele alınan doğrular ile güvenlik planları oluşturulur. Bu güvenlik planları sizlere sunulur ve gerekli görülen fiziki, elektronik ve çevre güvenlik tedbirleri alma süreci başlar.

Özel Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti

Kurumunuza gerekli olan özel güvenlik danışmanlığı hizmeti verilmeden önce kurumun güvenlik risklerinin belirlenmesi ve bu risklere karşı alınacak olan tedbirlerin çıkması hem bütçe hemde sizlerin güvenliği için son derece önemlidir.

Özel Güvenlik Danışmanlığı Hizmetleri

Kurumunuzun risk analizleri, 5188 sayılı kanun ve yönetmeliğe uygun bir şekilde yapılmakla beraber konusunda profesyonel ve eğitimli kişiler tarafından büyük bir titizlik ile yapılmaktadır. Unutmayın ki, güvenlik açıkları sizlere sorunlar yaratabilir.

Özel güvenlik danışmanlığı, kurumunuzun yapısına, iş hacmine, çalışan sayınıza ve buna göre artan risk faktörlerine göre değişebilir. Güvenlik danışmanlığı hizmetimiz sırasında sizlere 7/24 cevap verebilecek güvenlik danışmanlarımız size bu konuda her zaman yardımcı olacaktır.

Özel Güvenlik Danışmanlığı

Özel Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti

Özel güvenlik danışmanlığı hizmeti veren firmamız, güvenlik danışmanlarımız ile ortaklaşa işleri yürütebilir. Firmanıza gelen ve güvenlik açığından doğacak tüm araştırmalar ve analizler yapılarak sizlere gereksinim olan her şeyi sunarlar.

Kurumunuzda eksik bulunan tüm elektronik güvenlik cihazları veya fiziki güvenlik cihazları belirlenip size detaylı raporlama ile sunulur. Girişlerde kullanılabilecek el dedektörü, kapı dedektörü, x-ray cihazı, CCTV gibi güvenlik cihazlarından faydalanılır.

İnternational Güvenlik, uzun yıllardır hizmet verdiği güvenlik sektöründe hem tecrübeleri hemde günümüz teknolojisine uyum sağlaması ile her zaman rehber olacağından emin olabilirsiniz.

Özel Güvenlik Danışmanlık Hizmeti (Kişi, Kurum ve Kuruluşlar İçin)

  • 5188 sayılı kanun ve yönetmeliğe uygun bir şekilde özel güvenlik izin belgesi alınması
  • 5188 sayılı kanun ve yönetmeliğin 14. maddesinde belirtilen eğitim alımlarının sağlanması
  • 5188 sayılı kanun ve yönetmeliğe uygun, özel güvenlik görevlisi olarak çalışacak ekibin sağlanması, işlem takibi ve daha fazlası
  • Kurumda kullanılacak olan kılık, kıyafet ve teçhizatın belirlenmesi, valilik makamından onay alınması
  • Silah kadrosu bulundurulması gerekiyorsa, silah satın alma işlemleri ve yönetmeliğe uygun prosüdürlerin takibi
  • Alınan silahlar için taşıma, bulundurma belgelerinin çıkartılması
  • Özel güvenlik personellerinin denetimleri, denetim sonucu raporları ve bilgi işlem sistemleri
  • Özel Güvenlik Şube tarafından yapılacak olan denetimler sonucu denetim eksikliklerinin giderilmesi
  • Özel güvenlik personeli 5188 sayılı kanun ve yönetmeliğin 21. maddesi gereği zorunlu olan mali sorumluluk sigortasının yaptırılmasını sağlamak ve zamanında valilik makamına yazılı olarak bildirim işlemini yapmak.